Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1071
Stary 26.04.2021, 17:43
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Zastanowilem.
W takiej formie jak to wyglada Wisla zawsze bedzie klubem dolu tabeli. Zakulisowe rozgrywki, brudne metody wykurzanai niepasujacych po paru tygodniach ludzi. No ....a dramat.

Obecne trwonienie pieniedzy niczym sie nie rozni de facto od gangusowni. I tu i tu kasa przepierdalana jest na .... wie co.
Idze idze w kukurydze z takimi mądrościami. Żal to nawet komentować.
(Ciebie co zahipnotyzował brodacz czy jak?)

Nawet nasz obecny Zarząd popełniający błędy jest lepszy od "gangusów". Dlaczego "mędrcu od sześciu bolesci"? Bo celem gangusów było TYLKO dojenie Wisły.

A obecni włodarze? Tak, robią błędy i to spore. Ale ich celem nie jest dojenie klubu. Liczę że z czasem się "wyrobią" i 3 razy zastanowią nad trenerem, zatrudnią dyrektora sportowego itd. Będzie lepiej. A że przez ich błędy będzie to dłuzej trwalo? Tak, ale będzie lepiej.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując