skarabeus napisał(a):

Zastanowilem.
W takiej formie jak to wyglada Wisla zawsze bedzie klubem dolu tabeli. Zakulisowe rozgrywki, brudne metody wykurzanai niepasujacych po paru tygodniach ludzi. No ....a dramat.
Obecne trwonienie pieniedzy niczym sie nie rozni de facto od gangusowni. I tu i tu kasa przepierdalana jest na .... wie co.
|
Idze idze w kukurydze z takimi mądrościami. Żal to nawet komentować.
(Ciebie co zahipnotyzował brodacz czy jak?)
Nawet nasz obecny Zarząd popełniający błędy jest lepszy od "gangusów". Dlaczego "mędrcu od sześciu bolesci"? Bo celem gangusów było TYLKO dojenie Wisły.
A obecni włodarze? Tak, robią błędy i to spore. Ale ich celem nie jest dojenie klubu. Liczę że z czasem się "wyrobią" i 3 razy zastanowią nad trenerem, zatrudnią dyrektora sportowego itd. Będzie lepiej. A że przez ich błędy będzie to dłuzej trwalo? Tak, ale będzie lepiej.