sepot napisał(a):

|
Wygląda na to że napisaliście artykuł za tego Pana. On te plotki tylko spisał, do tego dorzucił to co napisane na oficjalnej. Dajcie znać jak z kimś się kasą podzieli
|
No to uderzam po swoją dole
btw
Tak, nie będę płakał jak pożegnamy "brodatego trolla". Przykro mi, ale tak mi podpowiada intuicja że z nim będzie tylko gorzej. Dla mnie Wisła jest najważniejsza a nie żaden Stolarczyk, Skowronek czy Hyballa...