Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22902
Stary 26.04.2021, 17:21
Dzinus napisał(a):Wyświetl post
Nie no to chyba troszkę jednak nadużycie. Przypominam, że Warta wcale nie brylowała w 1 lidze a i w Ekstraklasie na początku takie bęcki dostawała, że dla wszystkich była pewniakiem do spadku. Dodatkowo Raków Papszuna ma dużo dłużej niż niecałe dwa sezony a budżet pewnie ze 20 razy większy. Papszun zapracował już na swoje nazwisko, Tworek dopiero to robi. Jak potwierdzi to w następnym sezonie to będzie można mówić o nowym trenerskim talencie. Bo już takich paru było których opisywano jako geniuszy po jednym sezonie a w następnym byli zwalniani.

Żeby było jasne - uważam, że Tworek sobie SUPER radzi, jest do tego sympatyczny gość i umiał to wszystko poukładać. Ale mówić, że to drugi Papszun bo jednej świetnej rundzie albo mówić że to ta sama sytuacja co z Rakowem? Ta jesienna runda wcale nie była taka dobra w wykonaniu Warty, a ich pozycja obecna to w tej samej mierze słabość konkurencji co ich dobra forma (której nie umniejszam, bo obecnie idą jak burza). Nie popadajmy w przesadę, bo robią się widzę wojenki pod tytułem "Hyballa super/Hyballa totalnie beznadziejny/bierzmy magika Tworka" (i nie uderzam tutaj w Ciebie krysztal tylko w ogół). To jest ekstraklasa, tutaj nic nie jest aż tak oczywistego (może poza poziomem żenady piłkarskiej)

Jakby nie było jasne - nie odpisuje tutaj tylko na posta krysztala i nie jest to żaden pocisk w Twoja strone, bardziej odbiór całej konwersacji która ma miejsce.
Ale przecież ci napisałem że na ten moment Tworek mógłby sobie w Wiśle nie poradzić bo to zupełnie inny poziom presji.Natomiast mówienie że ma jedną dobrą rundę jest niesprawiedliwe.Cel jaki postawiono Tworkowi jak obejmował Wartę to było spokojne utrzymanie.Zrobił awans.Teraz też mieli się utrzymać w ekstraklasie a walczą o udział w pucharach.
Po 5 kolejkach Warta była 12 po 10 byli na 9 pozycji po słabej końcówce rundy jesiennej spadli na 14 ale i tak mieli bezpieczną przewagę nad ostatnią drużyną.Jasne niech to potwierdzi w kolejnym sezonie tylko że jak mu się uda będzie już dla nas nieosiągalny
Odpowiedz cytując