Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1068
Stary 26.04.2021, 15:41
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Zastanowilem.
W takiej formie jak to wyglada Wisla zawsze bedzie klubem dolu tabeli. Zakulisowe rozgrywki, brudne metody wykurzanai niepasujacych po paru tygodniach ludzi. No ....a dramat.

Obecne trwonienie pieniedzy niczym sie nie rozni de facto od gangusowni. I tu i tu kasa przepierdalana jest na .... wie co.
Porównujesz kryminalistów, którzy wynosili pieniądze z klubu w siatkach (a piłkarze rozwiązywali kontrakty z powodu zaległości w pensjach), do ludzi, którzy uratowali Wisłę idącą ku UPADKOWI z rąk tychże kryminalistów
Obecne zarządzanie to zupełnie inny temat, ale ku**a to porównanie to cios poniżej pasa dla trio.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując