Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1066
Stary 26.04.2021, 15:17
Zastanowilem.
W takiej formie jak to wyglada Wisla zawsze bedzie klubem dolu tabeli. Zakulisowe rozgrywki, brudne metody wykurzanai niepasujacych po paru tygodniach ludzi. No ....a dramat.

Obecne trwonienie pieniedzy niczym sie nie rozni de facto od gangusowni. I tu i tu kasa przepierdalana jest na .... wie co.
Odpowiedz cytując