Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1063
Stary 26.04.2021, 14:44
Cycu napisał(a):Wyświetl post
Może po to żeby kibice znowu nie obwiniali Zarządu?
Żeby zrzucić z siebie odpowiedzialność na trenera?
Ten gość dobrze to napisał:
https://twitter.com/WislaMyslenice/s...29074618093573
Gowno a nie ataku zarządu.

Ten sam Bialonski w swoim programie.

Krytykuje Wiśle za brak dyrektora sportowego.
Krytykuje Wiśle za chaos w transferach.
Krytykuje Wiśle - nikt się nie zna na transferach, poza Kuba.
Krytykuje Wiśle - wydaje kasę na prawo i lewo bezsensownie.
Burliga najlepszy prawy obrońca w lidze, trzeba mu dać kontrakt na 3 lata.
Forowanie Smudy jako świetnego kandydata na trenera Wisły, to się samo komentuje.


Przecież to się kupy nie trzyma.
Bialonski pewnie czasami dostanie jakieś info z klubu, ale daleko mu to bycia tubą Jażdżynskiego.
Odpowiedz cytując