Cycu napisał(a):

Gowno a nie ataku zarządu.
Ten sam Bialonski w swoim programie.
Krytykuje Wiśle za brak dyrektora sportowego.
Krytykuje Wiśle za chaos w transferach.
Krytykuje Wiśle - nikt się nie zna na transferach, poza Kuba.
Krytykuje Wiśle - wydaje kasę na prawo i lewo bezsensownie.
Burliga najlepszy prawy obrońca w lidze, trzeba mu dać kontrakt na 3 lata.
Forowanie Smudy jako świetnego kandydata na trenera Wisły, to się samo komentuje.
Przecież to się kupy nie trzyma.
Bialonski pewnie czasami dostanie jakieś info z klubu, ale daleko mu to bycia tubą Jażdżynskiego.