Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1062
Stary 26.04.2021, 13:57
Zastanawiającym jest atak na Hyballę ze strony Białońskiego.

Pamiętajmy, że bardzo długo za rządów Sarapaty, to krakowscy dziennikarze chodzący na pasku ówczesnego zarządu przyczyniali się do wzmocnienia ich pozycji, bo jednak bardzo długo podejrzenia były ignorowane, a praktycznie do samego końca wydźwięk był prosty - zarząd niewinny.

Dzisiaj po ponad dwóch latach sytuacja jest podobna.

Pytania odnośnie jakości pracy obecnego zarządu pojawiają się, bo wątpliwości jest coraz więcej.

Ale znowu dyskusja jest zablokowana przez różnej maści obrońców (tych samych co zawsze), którzy zawsze mają wiele do powiedzenia, ale nie w temacie uzasadnionej krytyki zarządu.

Stąd szuka się kozła ofiarnego. Wtedy tematem nr 1 był spisek mający odebrać Wisłę wielkim bohaterom. Dzisiaj za przyzwoleniem zarządu atakuje się Hyballę. Co będzie dalej?

Co ciekawsze, to ten zarząd sam go zatrudnił.

Brakuje teraz kogoś takiego jak Carlitos, którzy utrzymywał ówczesny zarząd przy życiu i w konsekwencji mogli śmiało okradać klub przez dodatkowe kilka miesięcy, bo bramki Hiszpana powodowały wzmocnienie świętości Marzeny.

Taki nowy Carllitos ukryłby złą jakość obecnego zarządu.

Zawsze mnie śmieszyła krytyka krakowskich dziennikarzy. Oni w rzeczywistości pomagali TS-owi zagarnąć klub i potem niszczyć.

Dopiero pojawił się dziennikarz z innego miasta, który nie był opłacany i wyszło szydło z worka.
Odpowiedz cytując