Ogryzek napisał(a):

|
A ciebie dupa piecze jak słyszysz nazwisko Tworek. Piszę o nim bo zrobił mega wynik jak na truchło jakie miał w przeciwieństwie do naszego brodatego krasnala. Ok będę nieraz jeszcze pisał o Warcie jako przykład jak za psie pieniądze robić świetny wynik bez popisow i show jakie uprawia nasz guru gegenpresingu.
|
Ok, ale takich ludzi co zrobili świetną robotę "jak na truchło" jakie miał to było w naszej lidze sporo. Większość z nich tłucze się w tej chwili po 1 i 2 lidze. Nie ma co Tworka wynosić na jakieś wyżyny genialności trenerskiej w oparciu o jeden sezon w ESA. Jak utrzymają w drugim sezonie taką formę to można będzie wyciągać wnioski, teraz to jest debiutancki sezon w Ekstraklasie, a takie dość często nie są wymierne.
Oczywiście nie umniejsza to sukcesowi Warty ani naszej miernocie za czasów Hyballi, po prostu może darujmy sobie ekstremalne wnioski w obie strony.