Wyświetl pojedynczy post
Blixa
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 26.04.2021, 01:23
Jestem zalamany kurna. Na poczatku rundy wydawalo sie ze jest swiatlo w tunelu i powialo optymizmem a tu taki chu*. W przyszlym sezonie nie mamy juz zadnego marginesu bledu. Jezeli taki sam poziom gry utrzemamy to polecimy z tej ligi. Nie da sie tak caly czas operowac na cienkim lodzie w nieskonczonosc.
Odpowiedz cytując