|
Jestem zalamany kurna. Na poczatku rundy wydawalo sie ze jest swiatlo w tunelu i powialo optymizmem a tu taki chu*. W przyszlym sezonie nie mamy juz zadnego marginesu bledu. Jezeli taki sam poziom gry utrzemamy to polecimy z tej ligi. Nie da sie tak caly czas operowac na cienkim lodzie w nieskonczonosc.
|