|
Jeszcze kilka wniosków:
1. Craxa spadnie, jeśli przegra 3 mecze, a Podbeskidzie i Stal zdobędą dokładnie 4 punkty.
2. Utrzymamy się w 29 kolejce jeśli Podbeskidzie nie wygra ani z Górnikiem, ani w Gdańsku.
3. Utrzymamy się w 28 kolejce jeśli wygramy na Legi, a Podbeskidzie nie wygra z Piastem
Do tego trzeciego to by się jakiś napastnik przydał.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 25.04.2021 o godz. 20:43.
|