|
Dobrze ze w małej tabelce i Stal i Bielsko musza zdobyc 1 pkt wiecej.Czyli przewaga wynosi 6 pkt .
Teraz mozemy docenic wczorajszy remis i obroniony kary Lisa.A wystarczylo nie przegrać z Wartą.....
Trzeba zdobyc koniecznie ten 1 pkt,moze na Amice u siebie.
|