Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#539
Stary 25.04.2021, 16:22
czaro napisał(a):Wyświetl post
Moim założeniem jest to, że Kuba nie będzie chciał Wisły odpersonalizować. Nie zgodzi się na obsadzenie stanowisk ludźmi, których może na chłodno rozliczać. On i bliscy będą klubem zarządzać.
weź przeczytaj 10 razy wypowiedź JK, bo chyba nie zrozumialeś i przestań siać ferment
Odpowiedz cytując