czaro napisał(a):

|
Moim założeniem jest to, że Kuba nie będzie chciał Wisły odpersonalizować. Nie zgodzi się na obsadzenie stanowisk ludźmi, których może na chłodno rozliczać. On i bliscy będą klubem zarządzać.
|
weź przeczytaj 10 razy wypowiedź JK, bo chyba nie zrozumialeś i przestań siać ferment