FraMat napisał(a):

- pierwsza sytuacja to ewidentny błąd obydwóch piłkarzy, zdarza się
- rączka była po odbiciu piłki od pleców Sadloka (przynajmniej tak to widziałem), w moim rozumieniu nie powinno się za to dyktować karnego.
...
nie przypuszczałem, że będę bronił MS
|
No OK, ale stary wyjadacz nie powinien popełniać takich szkolnych błędów