heh taktyka była IDEALNA dla nas bo dzięki temu uniknęlismy kompromitacji. Przy normalnej, otwartej grze pejsovia zniszczyłaby nas gdyż od kilku spotkań jesteśmy najsłabsza drużyną w lidze, więc jak dobra była taktyka
BEZNADZIEJNA bo trzeba było nas przycisnąc , coruptovia 1907 nie wygrała tylko i wyłącznie dzięki takiej taktyce jak dał probież - ograniczył im możliwośc wygrania meczu.
====
Chciałem jeszcze dodać, że pokłosiek cyrków, które dzieją się w obronie jest odpalenei Klemenza, człowieka, który jak się okazało była bardziej WIŚLACKI niż Sadlok... W każdym meczu zasuwał na 110%. To teraz oglądamy Urosa i Kone, którzy po rundzie odchodzą. Moim zdaniem największy błąd w ostatnim okienku. FRYDRYCH/ADI/KLEMENZ byłoby z czego wybierać.