Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1052
Stary 24.04.2021, 18:48
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Nigdy nie myślimy chociażby o jeden krok do przodu. Liczy się tylko jeden sezon, a dalej to się idzie na żywioł i buduje na bieżąco. Dopiero teraz, po tym upadku wizerunkowym i finansowym mamy możliwosc zupełnego oczyszczenia, nakreślenia planu, wizji i standardów jakie mają panować w nowej Wiśle. I Hyballa moim zdaniem jak na chwilę obecną pasuje tutaj idealnie. Ma swoje zdanie i swój pomysl, nie da sobie wejść na glowę (wręcz przeciwnie, tu może być problem, że sklóci się ze wszystkimi). Dalej powinno się stawiać na akadmeię, na wprowadzanie mlodych, na wyjebanie szrotu i nauczenie piłkarzy, ze tutaj się zapierdala. I z roku na rok rozwój, kasa, oszczędzanie i z taką wizją za 10 lat możemy być najlepsi w Polsce na kolejną dekade albo dwie. Inaczej to będzie doł, środek tabeli, może sezon albo dwa, trzy sezony na farcie i walka o puchary, czy nawet mistrza i znowu klapa skoro wszystko na farcie zrobione.




Prawda jest taka ze juz ta Wielka Wisla Cupiałowa,to byla taka troche wydmuszka ,gdzie kazdy wiedzial co bedzie jak dobry wujek zakreci kurek.
Ja wiem ze wtedy kazdy jarał miseczke jak co roku był pochód na rynek,ale przeciez wtedy tez trzeba bylo patrzec w przyszlosc.A myśmy żyli chwilą,ktora bezpowrotnie sie ulotniła.Wtedy tez nie bylo dlugofalowego planu ,tylko transfery tu i teraz i to Bogusiowe "chce miec wyniki na wczoraj".Młodzi...a po co.
Tak sie nie da funkcjonowac i w sumie dzis jestesmy w podobnej sytuacji.Tylko konsekwencjie naszego zjazdu moga byc duzo wieksze.
Na dzis musimy jak najszybciej tak sie zorganiozwac zeby budowac klub na przyszlosc,i zeby zapewnic mu normalne funkcjonowanie.Mamy juz trenera,trzeba szybko szukac scoutow ktorzy przygotuja nam liste zawodnikow ktorzy chcieli by cos osiagnac,a nie tylko rehabilitowac sie po kontuzji.Paradoksalnie mamy wielka szanse zeby zrobic cos od nowa ,skonczyc z tą szarośćią klubu i dac mu znowu wielkie momenty.W Polskie lidze o to nie trudno,trudniej znalesc rzetelnych ludzi chetnych do pracy ,PRACY.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 24.04.2021 o godz. 18:54.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując