KOALIK napisał(a):

... choć prokuratura prowadzona przez szeryfa Zbigniewa przez ponad dwa lata nic nie wykazała lub inaczej - dostała prykaz, aby nic nie wykazała.
Obecna sytuacja sportowa plus nic nie robienie prokuratury może oznaczać powrót w najbliższym czasie Marzeny do rządzenia.
Z pewnością, wielu na tym forum na to czeka.
|
Wielu na tym forum czeka na zbanowanie sfrustrowanego KOALIcjanta łobywatelsKiego który zatruwa to forum wywodami politycznymi . Ja rozumiem syndrom długotrwałego oderwania od koryta ale to jest forum piłkarskie a nie polityczne !
Każdemu z cracovii to mówię- Wisła to klub z piękną , przedwojenną tradycją , założony przez Polaków .Po wojnie na parę lat został "siłowo" przejęty przez resort . Tak samo jak Polska została wbrew woli narodu przejęta przez komunę . I co , Polski też się wstydzisz i na nią plujesz ?!