Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27137
Stary 24.04.2021, 05:32
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Rafała widziałbym na stanowisku szefa TS-u. Razem z Dorotą walczyliby z tymi wrogami, którzy jak pisali eksperci na tym forum przeszkadzali rządzić Marzenie i jej drużynie, a przy okazji chcieli poprzez wrogie przejęcie odebrać świętą ziemię.

Choć życie zweryfikowało, że tylko środowisko TS-u mąciło, w konsekwencji okradało, choć prokuratura prowadzona przez szeryfa Zbigniewa przez ponad dwa lata nic nie wykazała lub inaczej - dostała prykaz, aby nic nie wykazała.

Obecna sytuacja sportowa plus nic nie robienie prokuratury może oznaczać powrót w najbliższym czasie Marzeny do rządzenia.

Z pewnością, wielu na tym forum na to czeka.
Zapomniałeś o lekach czy przepustka z zakładu?
Ostatnio edytowane przez Coglin : 24.04.2021 o godz. 11:10.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując