tomasz_19 napisał(a):

Jeżeli wygramy w derbach to mamy pewne utrzymanie, zaraz po zwycięstwie (daj Bóg) powinien być komunikat klubu, jak kolega wyżej napisał.
Kto zostaje, kto out i czy Hyballa będzie trenerem na przyszły sezon.
Dać szansę młodym, może ktoś ciekawy się objawi w tych ostatnich meczach i tyle.
Wszyscy byliby spokojniejsi, bo co jak co ale informowanie kibiców przez klub o bieżącej sytuacji leży u nas na łopatkach.
|
Ale że jak ma uspokoić kibiców? " Wszystko u nas Ok, trener trenuje, piłkarze kopia piłkę?"
Kluby które wydawały komunikaty o "pełnym poparciu dla trenera" ZAWSZE wystawiamy się na śmieszność.
Trener dzisiaj jest jutro go nie ma i to jest taki zawód. Tym bardziej jeśli ma porywczy charakter. I tym bardziej, że Wisła ma wymagających kibiców.
To samo tyczy się zawodników. Póki trwają rozgrywki klub nie ogłosi że ktoś odchodzi. Nigdy tak nie robił i tym razem nie spodziewam się zmiany w tym zakresie.
Z przedłużaniem umów jest inaczej, ale skoro na razie nikogo nie przedłużono to można się tylko domyślać że niewielu na to zasługuje.