Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1037
Stary 23.04.2021, 12:46
Jeżeli wygramy w derbach to mamy pewne utrzymanie, zaraz po zwycięstwie (daj Bóg) powinien być komunikat klubu, jak kolega wyżej napisał.


Kto zostaje, kto out i czy Hyballa będzie trenerem na przyszły sezon.


Dać szansę młodym, może ktoś ciekawy się objawi w tych ostatnich meczach i tyle.



Wszyscy byliby spokojniejsi, bo co jak co ale informowanie kibiców przez klub o bieżącej sytuacji leży u nas na łopatkach.
Odpowiedz cytując