|
Jeżeli wygramy w derbach to mamy pewne utrzymanie, zaraz po zwycięstwie (daj Bóg) powinien być komunikat klubu, jak kolega wyżej napisał.
Kto zostaje, kto out i czy Hyballa będzie trenerem na przyszły sezon.
Dać szansę młodym, może ktoś ciekawy się objawi w tych ostatnich meczach i tyle.
Wszyscy byliby spokojniejsi, bo co jak co ale informowanie kibiców przez klub o bieżącej sytuacji leży u nas na łopatkach.
|