Drozd napisał(a):

Dlatego że początek rundy pokazał że jak im się chce to potrafią, a od meczu z Bielskiem przestali potrafić rażąco.
Dlatego że z racji na staż powinni brać na siebie ciężar utrzymania mentalu w zespole, a robią coś przeciwnego.
Dlatego, że najwyraźniej trener na nich stawia, a efekty widać...
Po tym co ostatnio prezentują każdy jest lepszy.
I nie są jedynymi winnymi, ale są najbardziej odpowiedzialni, bo to czy w zespole jest "kwas" zależy od nich. Nie wiem jak można tego nie rozumieć.
|
Za Skowronka też pokazali że jak im się chce to potrafią jak im przestał pasować to zaczęli kopać się po czołach ale wtedy wy z tym drugim skarabeuszkiem codziennie pjaliście jaki to choojowy trener i że jak tylko przyjdzie fachowiec z zagranicy to zrobi z nich piłkarzy,zabiegamy ligę.Ba po meczu z crakovią czy legią to ty mówiłeś że możemy grać o puchary.
Kolejna sprawa.Oni nie zaczęli nagle z meczu na mecz grać słabo tylko po 4 pierwszych sukcesywnie obniżali loty a dobrych momentów w meczach było jak na lekarstwo.Wtedy jak ktoś wspominał o kryzysie to dostawałeś białej gorączki.
Od meczu w bielsku zaczęła się drastycznie słaba gra tylko dlaczego pomija się że przed tym meczem była dwutygodniowa przerwa na repre i żadna tajemnicą nie jest że piłkarze dostali wtedy ostro w palnik.