Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1034
Stary 23.04.2021, 11:55
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Dlatego że początek rundy pokazał że jak im się chce to potrafią, a od meczu z Bielskiem przestali potrafić rażąco.

Dlatego że z racji na staż powinni brać na siebie ciężar utrzymania mentalu w zespole, a robią coś przeciwnego.

Dlatego, że najwyraźniej trener na nich stawia, a efekty widać...

Po tym co ostatnio prezentują każdy jest lepszy.

I nie są jedynymi winnymi, ale są najbardziej odpowiedzialni, bo to czy w zespole jest "kwas" zależy od nich. Nie wiem jak można tego nie rozumieć.
Za Skowronka też pokazali że jak im się chce to potrafią jak im przestał pasować to zaczęli kopać się po czołach ale wtedy wy z tym drugim skarabeuszkiem codziennie pjaliście jaki to choojowy trener i że jak tylko przyjdzie fachowiec z zagranicy to zrobi z nich piłkarzy,zabiegamy ligę.Ba po meczu z crakovią czy legią to ty mówiłeś że możemy grać o puchary.
Kolejna sprawa.Oni nie zaczęli nagle z meczu na mecz grać słabo tylko po 4 pierwszych sukcesywnie obniżali loty a dobrych momentów w meczach było jak na lekarstwo.Wtedy jak ktoś wspominał o kryzysie to dostawałeś białej gorączki.
Od meczu w bielsku zaczęła się drastycznie słaba gra tylko dlaczego pomija się że przed tym meczem była dwutygodniowa przerwa na repre i żadna tajemnicą nie jest że piłkarze dostali wtedy ostro w palnik.
Odpowiedz cytując