Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 23.04.2021, 09:42
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Postawcie się w roli kandydata na stanowisko dyrektora sportowego w Wiśle: praktycznie zero kasy na transfery, wygórowane wymagania odnośnie graczy przychodzących za darmo, do tego presja ze strony kibiców, którzy oczekują w przyszłym sezonie utrzymania w Ekstraklasie.

Słowem: zrobić coś z niczego na już. Kto poważny się tego podejmie?
Lepszy przeciętny dyrektor sportowy niż żaden. Nikt nie mówi, że mamy ściągać gościa na miarę Monchiego.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując