Patryko napisał(a):

Postawcie się w roli kandydata na stanowisko dyrektora sportowego w Wiśle: praktycznie zero kasy na transfery, wygórowane wymagania odnośnie graczy przychodzących za darmo, do tego presja ze strony kibiców, którzy oczekują w przyszłym sezonie utrzymania w Ekstraklasie.
Słowem: zrobić coś z niczego na już. Kto poważny się tego podejmie?
|
Lepszy przeciętny dyrektor sportowy niż żaden. Nikt nie mówi, że mamy ściągać gościa na miarę Monchiego.