Wyświetl pojedynczy post
TSWojtas
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2005
Skąd: NBZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1032
Stary 23.04.2021, 09:15
Po derbach zostanie trzy mecze do rozegrania. Mamy w zespole 13 zawodników z kończącymi się kontraktami. Myślę że na początku przyszłego tygodnia powinno ukazać się oficjalne info z klubu o :
-przedłużeniach z konkretnymi piłkarzami
-negocjacjach
-braku przedłużeń z podziękowaniem za występy w Wiśle( Ci piłkarze poza RB9 na pożegnanie nie powinni już występować w tym sezonie)


aleksander buksa - prostytutka bez Honoru
Odpowiedz cytując