czaro napisał(a):

Oczywiście, że nie ma i nic z tym nie robi, bo nie chce mieć.
Chyba nie sądzisz, że jest 20 nazwisk do wyboru, w tym Kapka i Głowacki.
|
Wydaje mi sie, ze jakby chcieli to by kogos zatrudnili na tym stanowisku - nie wierze w to, ze nie ma kogo.