czaro napisał(a):

Cały czas to samo. Ale przestali wszyscy, dlaczego mają być najbardziej odpowiedzialni. I dlaczego ma to zależeć od chcenia.
Nie wiem, jak można wygłaszać takie jednoznaczne sądy.
|
Chociaż z kilkoma Twoimi postami się nie zgadzam to zgodzę się z jednym - nie mamy dostatecznego zasobu informacji, żeby wygłaszać jednoznaczne osądy. Mnóstwo plotek, teorii, domysłów, nic oparte na faktach (no może poza tym że gramy ch.jowo). Miejmy nadzieje, że następne tygodnie dostarczą troszkę więcej konkretów.