Wyświetl pojedynczy post
Heero
Senior Member
 
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1013
Stary 22.04.2021, 17:32
Mnie zastanawiają te eksperymenty w obronie - tutaj jest za dużo kombinowania i wystawania zawodników nie na swoich pozycjach. Wiemy też, że Hyballa najchętniej grałby 4. w obronie, a każdy stoper ma mieć inną dominującą nogę. W związku z tym, zamiast wywracać ustawienie do góry nogami, nie może ustawić Kuveljicia jako środkowego obrońcę?


Pod względem fizyczności chłop się tam nadaje - ponad 190 cm, niezła gra głową, mimo wszystko duża mobilność, a dodatkowo nie sprawia mu problemu wyprowadzenie piłki. Jasne, ma też mankamenty typu problemy z koncentracją i zbyt łatwo idzie na raz, ale to można ukryć odpowiednim ustawieniem reszty bloku obronnego.



Na pewno jest to bardziej sensowne rozwiązanie na papierze niż gra Szotą na lewym wahadle.
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
Odpowiedz cytując