|
Wszyscy, którzy są w tym klubie dłużej niż trzy sezony - WON.
Tylko nowym otwarciem jesteśmy w stanie zatrzymać trend, który jest niepokojący i jeśli się utrzyma doprowadzi nas jeśli nie w tym, to w nastepnm sezonie do spadku.
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..
We were the Kings and Queens of promise... !
|