|
Jeśli chodzi o pion sportowy to mi trochę brakuje Marcina Kuźby i jego pomysłów transferowych - głównie z Bałkanów, które w większości się obroniły. Poprawcie mnie jeśli się mylę ale wydaje mi się, że tych zawodników polecał do Wisły właśnie Kuźba: Arsenić, Brlek, Halilović, Kolar.
Colin McRae[*] Żegnaj Mistrzu. Teraz pewnie ścigasz się z Ryśkiem i Januszem pilotowany przez "Beefa" po niebiańskich OSach...
"Heroes don't die, they just move on to the next stage"
|