|
Nie rozumiem dlaczego są w składzie i wchodzą do gry Medved i Buksa, których za miesiąc tutaj nie będzie, a na trybuny wyrzuceni zostali taki Chuca i Silva? Obaj na kontraktach - Chuca jeszcze rok, Silva ma opcje przedłużenia.
Wiem, że cudów nie zrobią, ale mimo wszystko do bramki czasem trafili. Odniosłem wrażenie, że Silva z takim Savicem potrafił wymienić kilka podań.
Wejście Błaszczykowskiego w 90 minucie to element jakiejś wojenki czy ki ....? Przecież powinien być na boisku koło 65minuty. To jest moment na wejście 'jokera', a nie jak jesteśmy w dupie.
No chyba, że się Hyballa bał, że będzie 30 minut gry i znowu 2 miesiące przerwy.
Sezon jest już tylko do dogrania, uniknąć kompromitacji z pasiastą lampucerą i w Warszawie i wsjo.
Jeszcze wysłać list z podziękowaniami za reformę ligi, bo inaczej spadlibyśmy już w tym roku. Niestety jeżeli nie nastąpi jakiś przełom to w przyszłym sezonie już się nie uratujemy.
the future's uncertain
and the end is always near
|