Patryko napisał(a):

Trzymajcie mnie... Ojrzyński niedawno wy*****y na zbity pysk z zespołu walczącego o spadek.
W przyszłym sezonie spadają 3 drużyny (tak tylko przypominam) i nie potrzebujemy na ławce gościa, który tak naprawdę nie daje żadnej wartości dodanej, żadnej nadziei na poprawę gry.
My potrzebujemy trenera, który w dość krótkim czasie zapanuje nad totalnie przebudowanym w lecie zespole, który za wszelką cenę będzie musiał się utrzymać w Ekstraklasie. Czy będzie to Hyballa, czy ktoś inny, pokaże zapewne najbliższy miesiąc.
|
A jaka jest na ten moment ta "wartość dodana" Hybalii?
Punktuje najgorzej z ostatnich trenerów. Stolarczyk i Skowronek mieli lepsze staty od niego.