Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#955
Stary 22.04.2021, 07:38
Panowie, reasumując: jesteśmy w dupie i się w niej urządzamy.
To, co musi być zrobione w przerwie między rozgrywkami to największe z możliwych wietrzenie szatni.
Zero przedłużeń kontraktów, każdy na kogo znajdzie się kupiec na sprzedaż (poza Starzyńskim, chyba że będzie oferta na 3 mln euro i więcej, wtedy ok).
Tylko że nawet przy realizacji tego scenariusza jest poważna wątpliwość.związana z osobą/osobami, które będą wybierać tych zawodników?
Pozostanie Hybalii na nowy sezon jest wg mnie coraz mniej prawdopodobne o ile w ogóle jeszcze możliwe.
Zawodnicy powinni być dogadywani już teraz a zamieszanie z trenerem zdecydowanie temu nie sprzyja.
Z drugiej strony nasz "komitet transferowy" osiąga tak żenujące wyniki swojej działalności że powinien być rozgoniony na cztery wiatry.
Wiemy na pewno, że piłkarze są w większości słabi. Ale wiemy też na pewno, że Hyballa popełnił jakieś błędy: w przygotowaniu, w relacjach.
Nie wiemy natomiast najważniejszego - i nie wie tego również zarząd i właściciele: czy ma on umiejętności pozwalające na wyjście z tego głębokiego kryzysu.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując