|
Ja mimo wszystko mam nadzieję że się powstrzymają od gwałtownych ruchów.Pozwolił bym Hyballi opanować ten kryzys tylko po prostu sprawował nad nim większą kontrolę.
jak tak dzisiaj patrzyłem na zachowania piłkarzy to jestem skłonny wycofać się ze stwierdzenia że kwas jest na lini trener zawodnicy.Bardziej mi to wygląda na Polacy vs obcokrajowcy tylko być może Hyballa nie bardzo chce się w to wtrącać a być może sam dolewa oliwy do ognia i robi się nieprzyjemnie.
|