Wyświetl pojedynczy post
Cycu
Senior Member
 
Od: 09.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#934
Stary 21.04.2021, 21:04
RecordAble napisał(a):Wyświetl post
Był Stolarczyk. Początki fajne, potem coraz gorzej.
Był Skowronek. Początki fajne, potem coraz gorzej.
Jest Hyballa. Początek fajny, obecnie dramat.

Czy rzeczywiście problemem są trenerzy? Czy wymiana trenera coś zmieni?

Odpowiedź nasuwa się sama. Do wymiany są zawodnicy. Jak największa ilość. Wszyscy Ci, którzy siedzą w naszym klubie minimum od czasu tych trzech wyżej wymienionych trenerów. Przez ich postawę na boisku, na treningach mamy taki stan jak obecnie.
Koniec zrzucania winy tylko na jedną osobę, jaką jest trener. Niech w końcu te miernoty wezmą odpowiedzialność za swoje podejście do zawodu i za swój brak umiejętności
.
Podpisuję się pod tym.

Przyjdzie Brzęczek/ Sobolewski/ Urban (niepotrzebne skreślić) i co zmieni?

Nic nie zmieni.

Wygrają parę meczów i znów walczymy o utrzymanie.
Gegenpressing!
Odpowiedz cytując