Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#923
Stary 21.04.2021, 20:24
Zgódźmy się, że ci sami piłkarze potrafili jeszcze kilka tygodni temu coś zrobić w polu karnym rywala.
Dzisiaj, jeśli rywali sam sobie nie strzeli gola, oni potykają się tam o własne nogi.

Nie widziałem, żeby byli zajechani, nie widziałem ciężkich nóg. Widziałem bezradność i brak umiejętności.
Nie wierzę, że Hyballa przesadził z obciążeniami.
Wtedy wygląda to trochę inaczej.
Oni biegają, ale to bieganie ewidentnie przeszkadza im trzymać piłkę przy nodze, celnie podawać, przyjmować, strzelać.
Może faktycznie nie nadają się do gegenpresingu?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując