|
Stal: Pogoń (dom), Lech (wyjazd), Raków (d), Legia (d), Śląsk (w)
Podbeskidzie: Lech (d), Piast (w), Płock (d), Legia (w)
Bielsko-Biała ma równie kijowy terminarz, jak my, ale założę się, że będą gryźć trawę w każdym meczu. W naszej wspaniałej E-klasie NIC nie jest pewne, a tym bardziej nasze utrzymanie. Zwłaszcza z takim "zaangażowaniem", które widzieliśmy dzisiaj.
|