|
Zwłaszcza, że Hyballi tu najpóźniej jesienią nie będzie.
Napiszę to czwarty raz, trzeba było brać Magierę, on organizował jakieś kursy, szkolenia, trenował młodzież, jeździł po niższych ligach przynajmniej miałby jakiś pomysł, kogo ściągać, a nie wykonywał telefon do swojego menedżera.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|