|
Hyballa nie jest jakimś cudotwórcą to przyzwoity trener który posiadając kadrę przeciętniaków z kondycją wytrzymującą więcej niż 3 mecze pozwoliłby walczyć o środek tabeli.
Niestety nasza kadra to piłkarskie dno, Hybala zupełnie nie ma nosa do piłkarzy, nie mamy pionu sportowego. Więc kwestia utrzymania się w lidze zależy od determinacji do wywalania piłkarzy którym kończą się kontrakty i farcie przy transferach.
Jeśli będziemy mieli szczęście walczymy o okolice 8 miejsca jeśli zostanie po staremu walczymy o okolice 13 miejsca z perspektywą na spadek.
|