|
Rozwiązaniem miało być dogranie sezonu do końca bez spadku.
Już po kilku wygranych meczach Hyballa studził nastroje twierdząc, że i tak walczymy o utrzymanie.
Widać wiedział, co z tego materiału da się zrobić.
Każda drużyna w tej lidze ma dzisiaj jakichś piłkarzy (osoby mające minimum techniki użytkowej i wiedzące jak się zachować na boisku).
Tylko u nas niezdary.
Jak ktoś sam sobie nie wbije gola to i nasi nie dadzą rady.
To, co wyprawiają w ofensywie to jest skrajna patologia.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|