Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#915
Stary 21.04.2021, 19:26
Rozwiązaniem miało być dogranie sezonu do końca bez spadku.
Już po kilku wygranych meczach Hyballa studził nastroje twierdząc, że i tak walczymy o utrzymanie.
Widać wiedział, co z tego materiału da się zrobić.

Każda drużyna w tej lidze ma dzisiaj jakichś piłkarzy (osoby mające minimum techniki użytkowej i wiedzące jak się zachować na boisku).
Tylko u nas niezdary.

Jak ktoś sam sobie nie wbije gola to i nasi nie dadzą rady.
To, co wyprawiają w ofensywie to jest skrajna patologia.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując