Wyświetl pojedynczy post
kgain
Junior Member
 
Od: 03.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.04.2021, 15:34
dlaczego zakładacie, że są gnojeni? na razie to słowo przeciwko słowu. jak ktoś.się obraża za wytykanie błędów, to ja nie mam pytań. od tego chyba jest trener, żeby znajdywać błędy i je eliminować?

dla mnie ta cała afera pokazuje, jak łatwo jest sterować ludźmi. wystarczy pare kontrolowanych przecieków z szatni, na które dziennikarze tylko zacierają rączki i przepis gotowy.

W pogoni było podobnie, dopóki z klubu nie odeszli zawodnicy, co kopali dołki pod trenerem. też narzekanie, że za......., że runjaić gnoi zawodników, że kwasy w szatni itd.

przeżyjemy bez sadloka, burligi, buchalika i jeszcze paru innych...
Odpowiedz cytując