Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.04.2021, 15:13
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie jest jasne, że jeśli te ploty się potwierdzą i faktycznie jest coś na rzeczy odnośnie gnojenia i wybuchowego charakteru, to nic z tego nie będzie i w niedalekiej przyszłości, będzie kolejna zmiana trenera.

Nasuwa się pytania czy osoby podejmujące decyzje odnośnie zatrudnienia Hybalii nie wiedziały, że z trenerem są takie problemy? Ja tego nie wiem, ale jakbym szukał kogos na stołek trenera to starałbym wypytać się poprzedników jak było - jeśli słyszałbym, że jebie każdego i jest toksyczny to w życiu takiej osoby nie zatrudniłbym :/

Jestem wkkkkk niesamowicie, że już koszulki gegenprassingu wydali, a tu się okazuje, po niespełna pół roku, że znowu jest zawierucha z trenerem :/

W ostatnich latach to chyba Wdowczyk najlepej prowadził drużyne.
Oczywiście, że tak (Wdowczyk). Jak już jesteśmy przy trenerach z Warszawy, to ponownie napiszę, że dobrym strzałem mógł być Magiera. Na pewno nie Skorża, o którym ktoś napisał w mediach (przy całej sympatii).

Co do koszulek, to mi się trochę śmiać chciało, ale czekałem aż trener potwierdzi cały ten hype. A jeszcze warto dodać do tego wpisy na forum użytkowników, którzy bali się, ze Hyballa rzuci tym wszystkim w cholerę, że trzeba się starać, aby tu został.

Jak tak sobie o tym myślę, to wszystko wskazuje na to, że źle wybrano trenera. I że osobą, która kręci nosem jest m.in. Jakub Błaszczykowski.

Ale wiadomo, Sadlok leń, Boguski dywersant i w ogóle zapierdalać!
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując