" Tak samo zresztą jak rozwój klubu na przestrzeni lat. Aktualnie po 25 meczach w tym sezonie Wisła ma na koncie 28 punktów. Rok temu na tym samym etapie, mimo serii dziesięciu kolejnych porażek, miała 30. Dwa lata temu 35. Trzy 37. "
https://www.goal.pl/ekstraklasa/wisl...ejbGukoqiCr3VE
za rok spier.dolimy sie juz z ligi jesli nic sie nie zmieni...