Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#881
Stary 21.04.2021, 09:52
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
A kto jest w tej niby "radzie"?

Zaraz jakby zaczęli "gadać" z trenerem zostaliby okrzyknięci jako "buntownicy" i nieroby którym się nie che trenować - a prawie całe forum by przyklasnęło trenerowi że jeździ po nierobach. Dajcie spokój z takimi pomysłami. Niestety, ale w takich sytuacjach piłka jest po stronie trenera. On wprowadził tak "standard" komunikacji z piłkarzami i on sam może to tylko zmienić.
To niestety, ale jeśli tej komunikacji nie zmieni to go tu za chwile nie będzie. Tu jest Polska, tu się nie trenuje.
Odpowiedz cytując