LucjuszWielki napisał(a):

tragikomiczne jest również to, że Czerepuch pisał jakoby zarząd na czele z Królewskim miałby czytać tutejsze forum Czasy pisania bredni kota i markusa oraz nawrócenia wolfiego na dobrą stronę już dawno minęły.
|
W sumie ciekawe co z nimi sie dzieje

...