Temat
:
[XXVI kolejka] Zagłębie Lubin - Wisła Kraków, 21-04-2021, 18:00
Wyświetl pojedynczy post
guardian_angel
Senior Member
Od: 05.2010
Offline
#
24
20.04.2021, 20:07
Ciężko mi sobie wyobrazić, żeby Zagłębie miało 3 mecze z rzędu wygrać.
guardian_angel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do guardian_angel
Znajdź inne posty napisane przez guardian_angel