Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#853
Stary 20.04.2021, 19:34
FraMat napisał(a):Wyświetl post

Linia sporu biegnie gdzieś głębiej, co pokazała słynna akcja Sadloka opieprzającego Radakovica, Radakovica startującego z rękami do Sadloka, sekundującego temu wszystkiemu Frydrycha i Lisa przytrzymującego Radakovica za gardło.

Radakovic to mi sie taki pyskaty wydaje,bo taka krew.I teraz jak sie zetnie ktos taki z kims u nas ze starszych,choc ich i tak jest coraz mniej to robi sie kwas.cisnie sie na usta Maleckiego cytat.
I taki niby pozorny konfilkt moze sam z siebie sie rozrastac i kazac wybierac czyja strone trzymasz.Byc moze ten konfilt jest w samej druzynie ,my to zle ocenalismy .To co jest istotne jest czasem niewidoczne dla oka.
Jesli taka jest prawda to trzeba to jak najszybciej przerwac.
Pytanie Czy oni nie zaczeli slabiej grac odkad Radakovic zaczął grać.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 20.04.2021 o godz. 19:42.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując