Wyświetl pojedynczy post
mee
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#847
Stary 20.04.2021, 16:39
Ja tam się Hyballi nie dziwię, cała liga wie jacy jesteśmy słabi piłkarsko i przyjeżdżają do nas jak po swoje. Wiedzą, że wcześniej lub później odwalimy jakiś numer w obronie. Nasi piłkarze to wiedzą (bo są słabi) - Hyballa też już wie w jakie g. się wpakował. Ile mamy jakości na naszą ekstraklasę? Kuba, Brown Forbes, Savić, Frydrych, Starzyński(!), Plewka, Lis - reszta dla mnie jest niestabilna, chaotyczna i nieprzewidywalna - lepiej mieć słabszych, ale powtarzalnych niż liczyć na cud, bo ktoś kiedyś prosto kopnął. Burliga gra w podstawie wszystko prawie. Gdzie jeszcze w naszej lidze by grał? Litości. I oczywiście kompletny brak lidera-autorytetu jak nie ma Kuby - sytuacja z Sadlokiem i Radakoviciem to jasno pokazała. Dograć i pozbyć się szrotu. Tu żadna zmiana trenera nie ma szansy się powieść.
Odpowiedz cytując