|
Niby dlaczego?
Jasne,teoretycznie jest lepszym fachowcem od Skowronka Ojrzyńskiego Sobola czy Probierza .Daje wycisk piłkarzom co w przyszłości może przynieść wymierne korzyści .Problem w tym że jak swoim charakterem będzie zrażał do siebie ludzi z którymi pracuje nic dobrego z tego nie wyniknie
|