Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27132
Stary 20.04.2021, 11:04
Wiele rzeczy wokół nas się zmienia. Dzisiaj nie ma już szans na zbudowanie drużyny wokół takich Brożków czy Głowackich. Niech się po prostu podnosi jakość sportowa drużyny a przez to i odbudowywuje marka Wisły.
Takie marzenia.

EDIT: nie opierajmy charakteru Wisły na piłkarzach pokroju Sadloka czy Burligi, bo oni nigdy nie mieli żadnych sukcesów. Boguski to osobny temat.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując