|
Wiele rzeczy wokół nas się zmienia. Dzisiaj nie ma już szans na zbudowanie drużyny wokół takich Brożków czy Głowackich. Niech się po prostu podnosi jakość sportowa drużyny a przez to i odbudowywuje marka Wisły.
Takie marzenia.
EDIT: nie opierajmy charakteru Wisły na piłkarzach pokroju Sadloka czy Burligi, bo oni nigdy nie mieli żadnych sukcesów. Boguski to osobny temat.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|