ABG Bochnia napisał(a):

|
No to mamy już sześciu, którzy mogą stanowić trzon drużyny w przyszłym sezonie. Oczywiście zakładając, że żaden z nich nie odejdzie.
|
Wchodze i czytam pierwszy post z dołu i co? Jaki trzon drużyny

? U nas nie ma czegoś takiego i jasno się o tym mówi: pojawi się oferta na każdego za dobry hajs to nara, więc na czym chcesz ten trzon opierać? Na tych na których możemy najwięcej zarobić? Jeśli pojawiłaby się oferta za Starzyńskiego (strzelam) 1mln euro to już byłby spakowany...