Drozd napisał(a):

Zwróć tylko uwagę na drobny szczegół, że swoimi ironicznymi wpisami o wywalaniu Hyballi, tylko tych leserów utwierdzales w przekonaniu, że mogą sobie trenera zwolnić...
Dlatego wsadź sobie takie ironizowanie...
|
No dokładnie, zawsze to powtarzam, żeby nie srać we własne gniazdo. Głupawe wpisy, jeden podchwyci, efekt domina.
Niby Jaroo nie jest za zwolnieniem, ale pozdrawia debilów, którzy negowali pomysł zwolnienia?
Kto normalny myślałby o zmianie trenera po dwóch słabych spotkaniach?