szanse na tożsamość jakieś wbrew pozorom są,
najlepiej rokującymi aktualnie piłkarzami są właśnie młodzi piłkarze: Starzyński, Plewka, Szota, podciągnijmy jeszcze Lisa, bo stary nie jest. Dojdzie Wiślak Uryga i młody Młyński.
No to mamy już sześciu, którzy mogą stanowić trzon drużyny w przyszłym sezonie. Oczywiście zakładając, że żaden z nich nie odejdzie.
No i jest jeszcze Kuba, Joker - również Wiślak - tu chyba nie ma wątpliwości.
Jakiś kręgosłup może z tego wyjść jeśli młodym się będzie chciało tak jak się jeszcze chce.
Może znowu nie dramatyzujmy
